Oto Kiralama Bursa

Oto Kiralama Bursa

Oto Kiralama Bursa

Bursada Oto Kiralama ihtiyacınız ile ilgili Batmaz Rent A Car güvencesiyle, gördüğünüz bu araçları kiralayabilirsiniz.

Şehir içinde ya da Bursa’ya gelen yabancı misafirlerimizin ihtiyaç duydukları otomobil gereksinimlerini gidermek için 1994 yılından bu yana Bursa’da Otomobil Kiralama hizmeti sunmaktayız.

79TL

‘den başlayan fiyatlarla

BATMAZ RENT A CAR

Kiralık Araçlar

KASKO
+Full Rent A Car Kaskosu
YOL YARDIM
+7/24
Ehliyet Yaşı
+3 Yıl

 BURSA OTO KİRALAMA – Kiralık Lüks & Ekonomik Araçlar

Günlük kiralamalarda KM limiti 500 km/gün olup 10 gün üzeri kiralamalarda 5000 km olmaktadır. KM aşım bedeli araç grubuna göre 0,5 – 0,7 TL/Km dir.
Aylık kiralamalarda KM limiti araç grubuna göre 3000 veya 4000 Km dir. KM aşım bedeli araç grubuna göre 0,5 – 0,7 TL/Km dir.

Detaylı bilgiyi ofisimizden alabilirsiniz.

Oto Kiralama Bursa – BATMAZ RENT A CAR – Kiralama Koşulları

1- Ehliyet ve Yaş
Oto Kiralama Bursa – Batmaz Rent A Car ile, En az 2 yıl geçerli sürücü belgesine sahip 21 yaşındaki kişiler A, B, C, D, E grubu araçları kiralayabilirler.

2- Kiralama Süresi
Oto Kiralama Bursa Batmaz Rent A Car Bursa ‘da, en az kiralama süresi 24 saattir. 3 saati aşan gecikmeden tam gün, 3 saate kadar olan gecikmelerden ise saat başına günlük kiralama ücretinin 1/3 i tahsil edilir.

3- Uzun Süreli Kiralama
En az kiralama süresi 1 ay (30 gün) Kiralama fiyatı olarak indirimli özel tarifeler uygulanır. Ayrıntılı bilgi için ofisimizi arayınız.

4- Fiyatlara Dahil Olan ve Olmayan Hususlar
Fiyatlara araçların sınırsız kilometre kullanım hakkı, periyodik bakım giderleri ve Full Rent A Car kasko dahildir. Akaryakıt, Tek-Yön Ücreti, Bebek koltuğu ücreti ile %18 Katma Değer Vergisi  ayrıca hesaplanır. Araçlar müşteriye teslim edilirken depodaki benzin miktarı sözleşmede işaretlenir. Eksik depo benzin ile iade edilen araçlarda yakıt farkı ayrıca tahsil edilir.

5- Ödeme Şekilleri
Tahmini oto kira bedeli araç teslimi sırasında tahsil edilecek, kesin hesaplama kira bitiminde yapılacaktır. Ödeme nakit veya kredi kartı şeklinde yapılabilir.

6- Sigortalar
Batmaz Rent A Car, müşterilerini gerek kanunların emrettiği şekilde ve gerekse tercihleri doğrultusunda sigortalanmalarını görev sayar. bu nedenle dört tür sigortayı müşterilerinin hizmetine sunar. Bunlar;
Kasko, Zorunlu trafik poliçesi, Ferdi kaza ve İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası da dahil olmak üzere 4 geniş teminatlı poliçe ile tam korumalı teminat altına alınmaktadır.

Tüm bu sigortalar fiyatlarımıza dahildir ek bir ücret söz konusu değildir.

Araçlarda meydana gelebilecek lastik yarılması, far, sinyal, cam, ayna kırılması ve stepne çalınması kasko kapsamı dışındadır.

**Otomobilin alkollü ve/veya uyuşturucu etkisi altında kullanıldığı, yasal hız sınırları dışına çıkılması halinde trafik zaptının tutulmadığı hallerde kaza sigortası geçersizdir.**

7- Tek Yönlü Kiralama
Kiralanan aracın Oto Kiralama Bursa – Batmaz Rent A Car ofisinin bulunduğu başka bir şehirde bırakılması halinde; bırakılmak istenilen büronun uzaklığına göre fiyat hesaplanır. Ayrıntılı bilgi için ofisimizi arayınız.

8- Trafik Cezaları
Trafik kurallarına uyulmaması durumunda doğacak her türlü sorumluluk ve ceza kiralayana aittir.Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi ve mahalli makamlar tarafından tutulması halinde geçen süreler, sözleşme süresi içinde kabul edilir ve ücreti kiracıdan tahsil edilir.

9- Diğer Hizmetlerimiz
Aşağıda gösterilen hizmetlerimizden yararlanılabilmesi için ek ücret alınmaktadır.

  • Bebek Koltuğu- Rezervasyon sırasında istenilmesi halinde günde 35 TL karşılığı sağlanabilir.
  • Yurtdışına Çıkış- Batmaz Rent A Car araçları ile yurtdışına çıkışlar izne bağlıdır.